Олімпійські уроки від чемпіона світу та Європи Івана Гешка (ФОТО)

 DSCN6429

Сьогодні, 16 квітня, багаторазовий переможець і призер міжнародних легкоатлетичних змагань, чемпіон Європи та світу з бігу на дистанції 1500 м, трьохразовий учасник Олімпійських ігор Іван Гешко провів відкриті уроки фізкультури в Мигівській та Черешенській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. 

 

Школярі мали змогу познайомитись ближче з кращим спортсменом України 2006 року та розпитати секрети успіху в спорті. Так, «головний олімпієць» Буковини розповів допитливим учням про початок спортивної кар’єри та титанічну працю, яка передувала перемогам. Також Іван Гешко зазначив, що починати займатись спортом ніколи не пізно, а фізична культура є основою здорової та міцної нації. «Буковина має всі можливості стати кузнею чемпіонів світу з бігу. Єдина перепона цьому – недостатнє фінансування та недосконала технічна база. Дасть Бог, в Україні скоро встановиться мир, а тоді нові перспективи відкриються і в спорті», - сказав спортсмен.

Всі бажаючі мали можливість взяти автографи у чемпіона Європи та світу, а також сфотографуватися на пам'ять. В свою чергу Іван Гешко подарував школам книгу «Олімпійське сузір’я Буковини» та щоденники Національного Олімпійського Комітету України.