Вижниччину відвідав начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак

IMG 8716 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, днями відбулась робоча зустріч начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайла Сеничака з колективом Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, на якій розглянуто результати роботи, окреслено перспективи і напрямки діяльності на майбутнє.

 

За словами Михайла Сеничака на Буковині виконані усі доведені завдання зі збору платежів до Державного і місцевих бюджетів, які ставила, власне, держава, та забезпечено приріст надходжень майже у 30 відсотків.

Окремо схвалено успішну роботу колективу податківців району.

«Не дивлячись на складність часу, варто зазначити, що наповнювати бюджети усіх рівнів вдається завдяки останнім ініціативам відомства, урядовим змінам та реформам.

Нині місцеві скарбниці отримують більше надходжень, адже кардинально змінені підходи до формування місцевих бюджетів, а в рамках децентралізації активізується робота органів місцевого самоврядування по адмініструванню податків. До прикладу - Вижниччина:  село Лукавці, де  місцевий бюджет вже накопичує суми 5% акцизного податку з роздрібного продажу АЗС нафтопродуктів та славетне Мигове, де бюджет села наповнюється за рахунок інфраструктури гірськолижно-туристичного комплексу.

Одним із суттєвих моментів, про який необхідно пам’ятати – це вміння віднайти баланс. Збільшувати бюджетні надходження шляхом відпрацювання наявних резервів. Є резерви, і є над чим працювати», - підсумував Михайло Сеничак.

Насамкінець, очільник ГУ ДФС Буковини підкреслив, що позиція Державної фіскальної служби України залишається незмінною – це постійний діалог з інститутами громадянського суспільства та бізнесом, а кінцева мета – це максимальне забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, йдеться у повідомлені.