На Вижниччині новий начальник управління Пенсійного фонду

pensiinyi 

Сьогодні, 7 грудня, Вижницький район з робочим візитом відвідав начальник головного управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області Михайло Романів, який представив колективу Вижницького районного управління Пенсійного фонду новопризначеного начальника – Миколу Бойка. 

 

Участь у представленні начальника управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі взяв перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, який побажав Миколі Бойку успіхів у виконанні завдань щодо реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, належної організації роботи з обслуговування осіб, які звертаються до управління Пенсійного фонду.

«Ви мали гарний приклад для наслідування -  Бориса Олександровича Корню, досвідченого керівника, добру та порядну людину, яка 17 років присвятила роботі у Пенсійному фонді. Він умів всіх вислухати, допомогти. Завдяки Борису Олександровичу організовано такий професійний колектив, який готовий виконати будь-які завдання, які стоять перед управлінням, - сказав він. – Тож бажаю, щоб надійними супутниками у Вашій благородній праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість та відданість справі підвищення рівня життя людей поважного віку!»

У свою чергу, Микола Бойко подякував за висловлену довіру та запевнив, що разом з колективом й надалі працюватимуть на благо жителів району.