На Вижниччині новий начальник відділу прикордонної служби «Фальків»

DSCN9127   Днями на Вижниччині призначено нового начальника відділу прикордонної служби «Фальків», ним став Володимир Плінський, який нещодавно повернувся з зони АТО, перебував 8 місяців. 

 

Сьогодні, 16 грудня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та народний депутат України Іван Рибак, який нині перебуває в районі з робочим візитом, зустрілися з новопризначеним начальником застави Володимиром Плінським та начальником відділу логістики ВПС «Фальків» Юрієм Федорчуком.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання матеріально-технічного забезпечення прикордонної застави. За словами Володимира Плінського на сьогодні основним питанням залишається електропостачання, що потребує значних коштів. Відтак, Іван Рибак запропонував підготувати всі необхідні документи з тим, аби він, в свою чергу, звернувся з депутатським запитом щодо вирішення цього питання.

Насамкінець Михайло Андрюк побажав новопризначеному керівнику успішної і плідної праці на новій посаді та пообіцяв всебічну підтримку і допомогу у разі виникнення складних питань.