Керівники крайової та районної влади зустрілися з учасниками проекту «Примирення в українському суспільстві від енергії протесту до енергії творення»

2222   Сьогодні, 16 грудня, на Вижниччині побували учасники проекту «Примирення в українському суспільстві від енергії протесту до енергії творення».

 

В рамках візиту відвідали туристичні об’єкти району. Потім у районній державній адміністрації відбулася зустріч заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Руслана Сенчука, голови районної державної адміністрації Михайла Андрюк з учасниками проекту за участю начальника відділу культури райдержадміністрації Наталії Додяк та директора Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романа Єреми.

За словами Руслана Сенчука учасниками проекту є викладачі, керівники обласних спілок сприяння розвитку сільського зеленого туризму з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Чернівецької областей. Даний проект здійснюється в рамках Програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії. Посадовець висловив переконання, що участь у програмі дасть можливість кожному учаснику підвищити свій професійний рівень, обмінятися практичним досвідом з колегами інших регіонів України та встановити корисні контакти з ними.

Михайло Андрюк привітав учасників проекту на Вижниччині та побажав їм плідної роботи.

«Розвиток зеленого туризму у нашому районі є одним з пріоритетних. Для цього в нас є все необхідне – природа, чисте гірське повітря, щирі та привітні люди, багатоманітність народних звичаїв та обрядів, - сказав керівник району. Про традиційні фестивалі, конкурси, які відбуваються впродовж року у районі інформувала начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк.

Звертаючись до присутніх Роман Єрема наголосив на важливості таких проектів. «Нині як ніколи важливим є єднання між Заходом та Сходом. Тому необхідно аби люди з інших областей приїжджали до нашого краю, відпочивали у нас, спілкувалися між собою, з тим, аби розвіяти ті стереотипи, які сьогодні поширюються для поділу українців. Маємо показати, що хоч ми живемо далеко один від одного, але є єдиними», - сказав посадовець.

Насамкінець, учасники зустрічі обмінялися контактами та висловили сподівання на плідну співпрацю.

 

 

 2222
 1111