На нараді з головами рад та керівниками установ, служб району розглянуто низку актуальних питань

DSCN9958  Сьогодні, 2 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка відбулася нарада з головами рад, керівниками установ, організації, служб району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації.  

Учасники наради вшанували пам'ять загиблого в зоні АТО жителя села Карапчів Ігоря Крисоватого, якому сьогодні мало б виповнитися 24 роки.

На нараді розглянуто питання щодо стану справ по наданню населенню субсидій та соціальних допомог за минулий рік та січень 2016 року. Як поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Войтенко станом на 1 лютого до управління за наданням субсидій на житлово-комунальні послуги звернулося 5978 жителів району, з них розглянуто - 5483. Також повідомила про зміни в законодавстві щодо призначення допомоги одиноким матерям.

Актуальним на сьогодні залишається питання щодо рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип у Вижницькому районі. За словами начальника Вижницького міжрайонного управління Головного управління Держепідслужби у Чернівецькій області Миколи Мишковського в районі проводиться щоденний моніторинг рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

Нині спостерігається тенденція щодо зменшення захворюваності на ГРВІ та грип. Так, якщо 29 січня на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції захворіла 171 особа, з них – 116 дітей, то 1 лютого 156 осіб, з них – 79 дітей. Наразі призупинено навчальний процес у всіх школах району та у 13 садочках.

Як поінформував посадовець нині продовжується інформаційна робота щодо дотримання керівниками рад, установ та організацій району санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів для профілактики ГРВІ та грипу.

Водночас розглянуто питання щодо результатів проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району. За словами завідувача сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Романа Довганюка на сьогодні проінвентаризовано 77 % споруд цивільного захисту району. Ілля Романюк дав доручення здійснити об’їзд робочої групи по об’єктах, які нині непроінвентаризовано та вжити заходів щодо завершення цього процесу.