Очікується погіршення погодних умов

TEB NS 10.02.2016 

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології 10 лютого та в першій половині 11 лютого у Карпатах очікуються пориви вітру 30-35 м/с, у Карпатах та Закарпатті вранці і вдень – сильні дощі.

 

З приводу цього, сьогодні, 10 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основне питання, яке розглядалося – готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час несприятливих погодних умов. У ході засідання основну увагу звернено на приведення в готовність аварійно-рятувальних, аварійно-відновлювальних формувань цивільного захисту, перевірку стану і готовності зливових, каналізаційних систем населених пунктів, водосховищ, гідротехнічних споруд, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії повені та дощових паводків.

На завершення Ілля Романюк наголосив на необхідності здійснення цілодобового моніторингу ситуації на території району та ліквідації надзвичайних подій у найкоротші терміни.