Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

DSCN0063 

Сьогодні, 19 лютого, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. 

 

Під час засідання виконуючий обов’язки головного державного інспектора ветеринарної медицини Вижницького району Іван Стратійчук поінформував про виконання заходів щодо ліквідації вогнища захворювання тварин на сказ на території села Замостя з прилеглими лісовими масивами. Він повідомив, що всі заходи затвердженні рішенням ДНПК при Вижницькій райдержадміністрації від 12 грудня 2015 року №3 виконано. Нових випадків захворювання та загибелі тварин впродовж дії карантинних обмежень не було встановлено.  

За результатами засідання члени ДНПК при Вижницькій райдержадміністрації прийняли рішення визнати благополучною по сказу тварин територію села Замостя з прилеглими лісовими масивами та зняти з неї карантинні обмеження з 19 лютого 2016 року.

Підсумовуючи, Ілля Романюк зобов’язав відповідні служби здійснювати постійний контроль за проведенням планових ветеринарно-санітарних заходів з профілактики захворювання на сказ та систематично інформувати про епідеміологічну ситуацію в районі та стан виконання прийнятого рішення.