Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка та голови районної ради Михайла Андрюка до Дня Героїв Небесної Сотні

Nebesna sotnya 

Шановні жителі Вижниччини!

Українська земля… Земля, щедро пролита кров’ю її синів і доньок. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

 

20-е лютого 2014-го року стало переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу.

11 лютого 2015-го року, Указом Президента України №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні». Ця дата увічнює велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, це гідне вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності.

Щиро дякуємо кожному з вас, дорогі краяни, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи. Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали. Закликаємо вас до миру, порозуміння і згуртованості. Бажаємо віри у краще майбутнє нашої держави, нашого рідного краю. Схиляємо в скорботі низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

 

Слава Україні! Слава її Героям!