Представники районної влади зустрілися з делегацією з Польщі

DSCN0045 

Сьогодні, 26 лютого, відбулася робоча зустріч голови районної ради Михайла Андрюка, першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка з делегацією з Польщі.

 

У ході зустрічі обговорювалися питання співпраці Вижницького району та польськими містами у галузі деревообробки, залученням представників бізнесових кіл Польщі до інвестування та налагодження співпраці із українськими підприємцями.

В свою чергу Ілля Романюк поцікавився у представників делегації щодо можливостей налагодження співпраці у інших галузях, зокрема, у сфері переробки сміття, можливостей залучення інвесторів для побудови сміттєпереробних підприємств тощо. За словами голови правління ТОВ «GM Consulting» Марюша Тивонюка станом на сьогодні у Польщі налагоджено процес сортування та переробки сміття. Разом з тим, це надзвичайно складний процес. Відтак є можливість організувати обмін досвідом між представниками Польщі та України, в рамках якого керівники органів місцевого самоврядування з Польщі могли б розповісти про ті проблемні питання, які виникають на шляху до створення відповідних сміттєпереробних підприємств.

Після робочої зустрічі представники польської делегації побували у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва та ознайомилися з роботою форелевого господарства у Банилові та підприємств, які здійснюють діяльність в деревообробній галузі.