Платники податків району сплатили до державного бюджету більше 300 тисяч гривень військового збору

vijskovyj 

За січень 2016 рік платники податків Вижницького району сплатили до державного бюджету 310,20 тис. грн. військового збору, про це інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція.

 

У відомстві зазначають, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року, його ставка складає 1,5 %. від об'єкта оподаткування.

Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Для резидента об'єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об'єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).