На Вижниччині визначали кращого соціального робітника

12805678 977923908958798 4744957297369088543 n 

За ініціативи Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сьогодні, 3 березня, у м. Вижниця відбувся конкурс «Кращий соціальний робітник».

 

Захід відвідали голова районної ради Михайло Андрюк та заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко. Учасниками конкурсу стали 13 соціальних робітників району. Конкурсантки демонстрували свою обізнаність в робочій документації, вміння залагоджувати різні життєві ситуації. Показали, як вони справляються зі своїми професійними обов'язками та які вони вправні господині. Також, конкурс відкрив творчі сторони учасниць – декламування віршів, читання гуморесок, чудовий спів учасниць не залишили байдужим нікого з присутніх в залі.

За результатами конкурсу перше місце та звання «Кращий соціальний робітник» виборола Марія Іванчук з с. Іспас, друге місце посіла соціальний робітник с. Карапчів Людмила Максимюк і третє місце – Любов Пуюл з с. Лукавці. Всі учасниці отримали подяки від Вижницького територіального центру, а переможці – почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради. Марія Іванчук та Людмила Максимюк крім грамот отримали ще й велосипеди німецького виробництва, які були надані терцентру благодійною організацією «Гільфе». Профспілка територіального центру нагородила усіх учасниць грошовими преміями за участь у конкурсі.

Користуючись нагодою, керівники району та директор терцентру Роман Єрема привітали присутніх жінок з прийдешнім святом краси та жіноцтва.