На Вижниччині триває місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

SES 

Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району йшлося сьогодні, 22 березня, під час розширеної наради, яку провели голова районної ради Михайло Андрюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району та головами місцевих рад. 

 

Як поінформував головний санітарний лікар району Микола Мишковський 10 березня стартував місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, який триватиме до 28 квітня. Протягом місяця здійснюватимуться заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, автозупинок, очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах району. 

В контексті розгляду даного питання Ілля Романюк наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо небезпеки спалювання сухої трави, також доручив оприлюднити в місцевих ЗМІ інформації щодо відповідальності за самовільне спалювання сухої трави та листя.

Також повідомлено, що з 15 квітня здійснюватимуться виїзди робочої групи з метою моніторингу стану проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Вижниччини.