До уваги розпорядників та інших клієнтів, що обслуговуються в управлінні Державної казначейської служби у Вижницькому районі

kazna2016 

Як інформують в управлінні Державної казначейської служби у Вижницькому районі, з метою виконання Порядку, затвердженого постановою КМУ від 18.02.2016 №151 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат», необхідно з 23.03.2016 року здійснити наступні заходи:

 

1. З’явитись до УДКСУ у Вижницькому районі із флешносіями представників тих установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат для надання представникам надійного засобу для накладання ЕЦП та шифрування - програмний комплекс криптографічного захисту інформації "UALibClient" та надання електронних форм документів для отримання послуг від акредитованого центру сертифікації ключів ДКСУ.

2. Самостійно встановити отримане програмне забезпечення та за допомогою нього згенерувати особисті ключі та сформувати електронні заявки на отримання посилених сертифікатів.

         3. В найкоротший термін заповнити отримані електронні форми. При цьому необхідно враховувати, що заявка про формування посиленого сертифіката підписувача (для особи) має бути оформлена на головного бухгалтера та керівника установи, а також на осіб, що їх заміщують.

         4. Повіреним особам установ для проходження процедури реєстрації в АЦСК ДКСУ та отримання посилених сертифікатів відкритих ключів необхідно прибути до відокремленого пункту реєстрації акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, який розташований в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Чернівецькій області за адресою: м.Чернівці, вул. Василя Аксенина, буд.2Е, кабінет №39. З собою необхідно мати підготовлений пакет документів, паспорт та електронні файли заявок на отримання посилених сертифікатів одержані при генерації ключа в UALibClient.