Центр обслуговування - до послуг платників податків

 DPI2016 Як інформує Вижницька об’єднана Державна податкова інспекція, з початку 2016 року до Центру обслуговування платників Вижницької ОДПІ надійшло 10600 звернень.  

За цей період надано 744 адміністративні послуги. Найбільш запитуваними є послуги з видачі карток платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Надано 550 таких послуг. що становить 74% від загальної кількості адміністративних послуг.

Також працівниками ЦОПу протягом двох місяців цього року видано 39 витягів з реєстру платника єдиного податку, 28 довідок про відсутність заборгованості перед бюджетом, зареєстровано 31 книгу обліку доходів та книгу обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, зареєстровано 8 книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які проводять незалежну професійну діяльність, зареєстровано 2 реєстратори розрахункових операцій, 70 книг обліку розрахункових операцій, 31 розрахункову книжку та інші.

«Приємно відзначити, що відвідувачів ЦОПу часто цікавить можливість використання електронних сервісів, запроваджених ДФС України, адже це позбавляє суб’єктів господарювання  необхідності особистого відвідування податкової інспекції та знижує вплив людського фактору», - зазначив перший заступник начальника Вижницької ОДПІ Валерій Додяк.

 

 DPI2016