Відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

komiciya 

Як інформує управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яку провела заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко.

 

На засіданні було розглянуто питання щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки до весняно-літнього періоду. З цього питання доповідав головний фахівець Вижницького РС УДСНС у Чернівецькій області Костянтин Кримов. За його словами з початку року в районі виникло 22 пожежі. Наголосив, що найбільша кількість пожеж припадає, як правило, на весняно-літній період. Це зумовлено тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки спалюють листя чи суху траву. Так, впродовж 2015 року виникло 11 випадків загорянь сухої трави, в результаті побічних збитків державі нанесено на суму біля 400 тисяч гривень, є факт загоряння сухої трави на відкритій території з подальшим перекиданням на житловий будинок, в результаті, власникам нанесено збитків на суму 35 тисяч гривень. Водночас наголосив, що на постійному контролі є забезпечення пожежної безпеки у лісових масивах, з цією метою рятувальники проводять відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів району.

Також на раді заслухано питання про стан промислової безпеки, охорони праці та профілактики виробничого травматизму у районі, з якого інформував начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вижницькому районі Омелян Семирозум.

Про стан травматизму невиробничого характеру у районі за 2015 рік доповідала спеціаліст І-ї категорії управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марина Мойсей.

За результатами засідання прийнято низку рішень.