«Арт десант волонтерів» висадився на Вижниччині (ФОТО)

 DSCN0022

11 квітня у залі Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля з концертною програмою вперше виступили учасники «Арт десант волонтерів». 

 

У складі «десантників» - поети, музиканти, волонтери, громадські активісти: заслужені артисти Світлана Мирвода, Леся Горова, співачка Оксана Ярова, гітарист-віртуоз Сергій Шматок, композитор-виконавець Віктор Відоменко, кінематографіст Борис Бойко, волонтер-координатор Олег Білик та арт-провідник, залужений діяч мистецтв Сергій Архипчук.

Про створення об’єднання митців розповідав організатор концертів Арт десанту Сергій Архипчук. Він повідомив, що артисти з концертами витупають не лише для цивільних, але й в зоні проведення бойових дій на Сході держави.

На Вижниччині артисти вже виступили у Мигові, Берегометі та Іспасі. Сьогодні, 12 квітня, відбудуться концерти Арт десанту у Банилові та Вашківцях.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк повідомила, що зібрані під час виступів митців кошти, буде передано на благодійність, зокрема, на будівництво будинку для сестри Павла Лейби та встановлення меморіальних дошок у Банилові в пам'ять про загиблих в зоні АТО Олександра Колотила та Івана Діяконюка.