Учні шкіл Вижниччини представили свої роботи на районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» (ФОТО)

DSCN0141  Сьогодні, 18 квітня, у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» на тему «Знай і люби свій край». 

Роботи на виставці представили учні загальноосвітніх навчальних закладів району та вихованці Вижницького БДЮТ. Цього року було подано 67 творів декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка проводиться з метою пошуку творчо обдарованої молоді та підтримки юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, художньо-естетичному вихованню молоді та пробудженню поваги до національно-культурної спадщини України.

За підсумками засідання журі визначило кращі роботи, зокрема, належний рівень підготовки до виставки-конкурсу продемонстрували вихованці Вижницького БДЮТ, Іспаського НВК, Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Міліївської, Вашківецької шкіл, НВК «Берегометська гімназія», Мигівського НВК та Вовчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Кращі роботи буде представлено на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу, що проходитиме з 25 квітня по 15 травня у місті Чернівці в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».