Звернення голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука з нагоди 98-ї річниці Буковинського народного віча

Senchuk   

Шановні краяни!

 

Сьогодні, 3 листопада, виповнюється 98 років з дня визначної історичної події в житті буковинців - Буковинського народного віча. Його учасники прийняли доленосне рішення про входження Північної Буковини до складу Західноукраїнської держави й заявили про своє прагнення об'єднатися з Великою Україною.

 

Буремні листопадові події 1918 року не втратили своєї значущості і в наші дні. Складна суспільно-політична та соціально-економічна ситуація, що склалася нині в Україні знову і знову повертає нас до повчальних уроків Буковинського віча…

Сьогодні ворог знову намагається роз'єднати нас, пересварити, посіяти між нами розбрат та ворожнечу, сьогодні нам як ніколи потрібна єдність.Маємо пам’ятати, що успіх країни, свобода, демократія, добробут ліпляться мільйонами і мільйонами рук. Нас чекає великий труд всієї громади і влади. Він вимагає від нас цілеспрямованості, стабільності, взаємоповаги і єдності.

Треба об’єднатися заради майбутнього нашої держави та довести, що зусилля учасників Буковинського віча 1918 року не були марними.

Нині ми маємо можливість завершити розпочату нашими попередниками місію остаточного повернення усіх українців у сім’ю вільних європейських народів.

Щиро бажаю Вам, шановні краяни, міцного здоров’я, щастя, миру і віри у світле майбутнє рідного краю, всієї України.