Прийом громадян Вижницького територіального центру проводиться в новому приміщенні

14963228 1176090959142091 8825484335478765051 n   Соціальна підтримка незахищених верст населення, створення належних умов для людей похилого віку, надання їм якісних послуг – серед пріоритетних напрямків роботи районної влади. 

 

Тривалий час прийом громадян територіального центру проводили у старому приміщенні, де не було належних умов як для громадян, людей з обмеженими фізичними можливостями, які приходили до установи за допомогою, так і для соціальних працівників терцентру.

У зв’язку з цим прийнято рішення відкрити офіс у більш пристосованому приміщенні, де працівники терцентру проводили б прийом громадян, опрацьовували звернення, видавали довідки.

Сьогодні, 9 листопада, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук та голова районної ради Михайло Андрюк з робочим візитом завітали у оновлений офіс Вижницького терцентру. У спілкуванні з директором Романом Єремою, керівники району відзначили, що зроблено досить багато – приміщення пристосоване для прийому громадян як поважного віку, так і для людей з особливими потребами, однак ще є над чим працювати. В свою чергу директор терцентру подякував головам за сприяння районної влади в покращенні умов праці працівникам соціальної сфери.

Керівники структурних підрозділів та соціальні працівники Вижницького територіального центру відтепер проводять прийом громадян за новою адресою: м. Вижниця вул. Грушевського,35 (приміщення кінотеатру).