Відбулося чергове засідання громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації

GR09112016 

9 листопада відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук та заступник голови районної ради Сергій Вірста. 

 

Громадська рада обговорила питання щодо організації та відзначення у районі Дня Гідності та Свободи. Акцентовано увагу на необхідності посилення інформаційного супроводу подій Революції Гідності у місцевих засобах масової інформації, залучення до заходів студентської молоді. Також запропоновано розпочати відзначення на площі Героїв Майдану у Вижниці, відтак продовжити у районному будинку народної творчості та дозвілля.

Під час засідання обговорено питання щодо стану і перспектив розвитку малого та середнього підприємництва. Враховуючи важливість цього питання, Руслан Сенчук запропонував провести розширену нараду за участі підприємців району з метою напрацювання пропозицій щодо подальшого розвитку підприємництва.

Насамкінець членів громадської ради поінформовано про участь громадських організацій у проектах міжнародного співробітництва.