Депутати районної ради підтримали низку важливих звернень до вищих органів влади

DSCN3844  Сьогодні, 10 листопада, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулася чергова сесія районної ради сьомого скликання, у роботі якої взяли участь голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, народний депутат України Іван Рибак та депутати обласної ради.  

Заслухавши доповідачів та співдоповідачів, депутати усіх рівнів особливо активно обговорювали питання про внесення змін до районного бюджету і про затвердження Програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Вижницькому районі на 2016-2020 роки; звіт постійної комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій. Також депутати підтримали низку звернень до обласної ради, обласної державної адміністрації, Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України. Це, зокрема, щодо порядку та умов придбання деревообробниками Вижниччини лісосировини для підприємств району.

Водночас депутати активно обговорювали питання щодо сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, межі лісомисливських угідь та подальше фінансування лікарні Червоного Хреста.

Насамкінець Руслан Сенчук проінформував про те, що вже з наступного тижня два нових шкільних автобуси будуть до послуг школярів Вижниччини.