Позитивна динаміка зростання надходжень до місцевих бюджетів Вижницького району зберігається

reityng   

Як повідомляє фінансове управління районної державної адміністрації, до місцевих бюджетів району за січень-жовтень 2016 року мобілізовано доходів у загальній сумі 62,3 млн.грн., що на 56,4% більше, ніж за відповідний період минулого року, абсолютний приріст надходжень склав 22,5 млн.грн.(у порівняльних умовах). 

 

Загальний фонд місцевих бюджетів виконаний на 110,5%, надходження склали  49,4 млн. грн. (на 5,2 млн. грн. більше плану, затвердженого місцевими радами).

Слід зазначити, що зміни до податкового та бюджетного законодавства позитивно вплинули на наповнення місцевих бюджетів району.Так, за звітний період в цілому по загальному фонду місцевих бюджетів району надходження збільшились порівняно з аналогічним періодом минулого року на20,3 млн.грн. (59,0%). Як і в попередні періоди, збільшення надходжень відбулося в основному за рахунок надходжень податку на доходи фізичних осіб – на 8,8 млн.грн., акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – на 4,8 млн. грн., плати за землю – на 3,1 млн. грн., єдиного податку – на 2,7 млн. грн. та інші.

Найбільший приріст склався по Слободанилівському сільському бюджету в 2,4 рази, по Лукавецькому сільському бюджету в 2,3 рази, найменший – по Мигівському сільському бюджету16,9%.