У французькому містечку Шамбері завершився Міжнародний фестиваль гірських професій, участь в якому взяла делегація з Буковини

15178062 10205864460530574 5201030582926747316 n  У французькому містечку Шамбері завершився Міжнародний фестиваль гірських професій (Festival Internationaldes Métiers de Montagne). Метою фестивалю є популяризація гірських професій, налагодження та обмін досвідом між фахівцями та жителями гірських регіонів.  

Вперше за 22 роки проведення на цьому фестивалі була представлена Україна! Ця честь була делегована делегації з Чернівецької області, у складі якої був голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук. Підготовка до фестивалю тривала більше року.

Організатори фестивалю попередньо відвідали Чернівецьку область та узгодили всі деталі нашої участі, був ретельно підібраний та узгоджений з організаторами склад делегації. Чернівецька радіотелекомпанія відзняла чудовий фільм, готувалися фото-матеріали та експонати виставки. В ході візиту крім презентації України, Карпатського регіону та Буковини зокрема, проведено перемовини між представниками туристичних організацій, національних парків, органів влади та представників бізнесових кіл; досягнуто домовленності про встановлення відносин між Чернівецьким національним університетом та Савойським університетом, налагодження зв’язків та проведення спільних навчань між гірськими рятувальниками, буде проведено навчання для бажаючих займатися виготовленням екологічно чистої продукції, зокрема сирів.

Також є можливість поборотися за право проведення наступного фестивалю на Буковині, зокрема у Мигово. Варто зазначити, що всі витрати на організацію подорожі було профінансовано за кошти учасників делегації.