Вижницька школа імені Юрія Федьковича отримала новий шкільний автобус

DSCN4133   

Сьогодні, 28 листопада, відбулося вручення ключів від нового шкільного автобуса Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Юрія Федьковича. 

 

Як ми інформували раніше, цього року район отримав понад 2 мільйони гривень з державного бюджету на придбання автобусів для учнів. У співфінансуванні з районним бюджетом, а це відповідно 70 на 30 %, для потреб району закуплено 2 шкільних автобуси, один з яких передали Іспаській школі, інший – Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Голова районної ради Михайло Андрюк зазначив, що з районного бюджету на закупівлю 1 автобуса для навчального закладу виділено коштів на суму більше 500 тисяч гривень.

Ключі від шкільного транспорту голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук вручив заступнику директора школи Оксані Сичовій, яка висловила подяку за наданий автобус.

Руслан Сенчук зауважив, що на перспективу на базі Вижницької школи буде створено опорний заклад. «Покращення матеріально-технічних умов, створення належних умов для навчання школярів – одне з основних завдань влади. І придбання нового автобуса – є свідченням цього. Після оформлення відповідних документів, автобус здійснюватиме підвіз дітей з навколишніх сіл», - сказав він.