У районній державній адміністрації завершився конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»

portfel  У районній державній адміністрації завершився конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В», оголошений відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 18 жовтня 2016 року №285 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад».  

Згідно із документом прийом документів від кандидатів тривав до 14 та 15 листопада відповідно. Конкурсний відбір на вакантну посаду категорії «Б» проходив у три етапи – тестування, вирішення ситуаційних завдань та співбесіда, а на вакантні посади категорії «В» у два етапи – тестування та співбесіда.

На вакантну посаду категорії «Б» подали документи 3 осіб, які за результати відбору були допущені до співбесіди.

На вакантні посади категорії «В» подали документи 4 осіб, з яких 2 не склали тестування. До співбесіди були допущені 2 претенденти.

За результатами конкурсу визначено переможців на зайняття таких вакантних посад: начальника служби у справах дітей та головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації.

Докладну інформацію про переможців ви можете знайти за посиланням.

Також визначено двох других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В», які згідно із статтею 29 Закону України «Про державну службу» мають право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також у разі, якщо переможець конкурсу відмовиться від зайняття посади або йому буде відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки.