Розпорядженнявід 21.06.2013р. №146 "Про відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України"

Керуючись статтею 6, ч.1 ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 26.02.2013р. №93/2013 «Про відзначення 17-ї річниці Конституції України», з метою належного відзначення державного свята:

 

1. Утворити та затвердити склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України (далі – Організаційний комітет), що додається.

 

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України (далі – Заходи), що додаються.

 

3. Зобов’язати структурні підрозділи районної державної адміністрації, рекомендувати виконкомам місцевих рад району:

3.1. Забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята.

3.2. Письмово інформувати сектор внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації про проведені заходи в термін до 2 липня 2013 року.

 

4. Сектору внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

 

6.1. Забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Вижницької районної державної адміністрації.

 

6.2. Про виконання Заходів, інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 5 липня 2013 року.

 

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тирон Т.І.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                         В.Ткачук