Вижниччина вітала учасників другого чемпіонату району з риболовлі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

PICT0268   

Близько 40 любителів риболовлі зібрав на ставу села Вахнівці (Лукавецька сільська рада) чемпіонат району з риболовлі приурочений до Дня Конституції та Всесвітнього дня риболовлі, що відбувся 28 червня.

Організаторами змагання виступили районне товариство мисливців та рибалок, за підтримки районної влади та органів місцевого самоврядування. Змагання було розпочато 0 7-й годині. Місця для риболовлі обирали методом жеребкування. Впродовж 3-х годин учасники змагань намагалися зловити якомога більше риби.

Відтак, суддівська комісія підбила підсумки змагань. Так, І місце за найбільший улов риби отримала збірна команда Вижницької районної державної адміністрації, ІІ місце – первинна мисливсько-рибальська організація села Чорногузів, ІІІ місце – збірна команда Вашківецької міської ради. А переможцем в номінації за найбільшу впійману рибу став Василь Гнатюк. Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук нагородили переможців кубками, грамотами та цінними подарунками. Крім того, всім учасникам вручено подяки.

У своєму вступному слові Василь Ткачук привітав всіх присутніх з державним святом Днем Конституції України та проведенням в районі другого чемпіонату з риболовлі. Висловив переконання, що чемпіонат району з риболовлі стане для Лукавців візитною карткою та прославить село далеко за межами району, так як Маланка місто Вашківці, свято Івана Купала чи районна коляда – Вижницю, День працівника лісу – Берегомет.

На завершення, для учасників та гостей змагань було влаштовано святковий концерт та пригощання юшкою.

 

 PICT0263
 PICT0238
 PICT0231
 PICT0242

 

 PICT0247

 

 PICT0256