Аматори Вижниччини гідно представили район на ХХ Міжнародному Гуцульському фестивалі

Делегація Вижницького району повернулася з ювілейного ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю, який відбувся в селищі Верховина Івано-Франківської області. Творчу делегацію Вижницького району очолювали:  заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Тетяна Тирон, голова районного товариства «Гуцульщина» Василь Марчук та в.о. начальника відділу культури Ангеліна Юрійчук.

 Самому фестивалю передувала конференція на тему: «Основні особливості соціально-економічного та духовного розвитку гуцульського регіону у специфічних етнографічних гірських ландшафтно-кліматичних умовах у період сучасних глобалізацій них процесів: стан, проблеми, перспективи».

Мистецтво Вижницького краю презентували аматорські колективи населених пунктів району.

Свою творчість демонстрували в таких жанрах: театральне мистецтво – народний аматорський театр Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля, який удостоєний І місця та театральний колектив  клубу села Заріччя; солісти-вокалісти - Христина Лікар, яка також посіла І місце; фольклорний – народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Банилівська толока»; виконання коломийок та гуцульської співанки – Тетяна Берник з селища Берегомет Вижницького району; хореографічний – танцювальний колектив Вижницької школи мистецтв; вокальний - народний вокальний ансамбль «Рута» міста Вашківці та  вокальний ансамбль Міліївського сільського будинку народної творчості та дозвілля; майстри народної творчості. Гран-прі ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю отримали: Михайло Ковалюк у жанрі художнє читання та Микола Сушинський – кіновідео.