Шановні вчителі, дорогі наші батьки, учні !

 

Знову ранок першого вересневого дня сповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці наших міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися воєдино. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи.

 

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для юних першокласників, які, тримаючись за руки батьків та першої вчительки, вперше ступають на незвіданий шлях.

 

Не менш важливим він стане для випускників, яким доведеться обирати професійні шляхи.

 

Дорогі учні! Яким буде ваш вибір – залежить тільки від Вас. Нехай всі знання, що Ви здобудете у навчальних закладах, завжди будуть із Вами і допомагатимуть долати життєві труднощі. Доля України нерозривно пов'язана з Вами. Країні вже сьогодні потрібні Ваші знання, Ваш реальний внесок у творення держави, велику справу побудови демократичної квітучої України. Переконаний, що мине трохи часу, і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Бажаю Вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у Ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

 

Дорогі освітяни, Ваша професія одна з найважчих, але й одна з найшановніших у нашому суспільстві. Я не знаю жодної іншої професії, яка б стільки важила для всього людства. Тому я дякую й низько вклоняюся вам за вашу святу працю, за ваше благородство й гідність, щоденну напружену, титанічну працю у вихованні молодого покоління, свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Ваша мудрість і великодушність залишиться з вихованцями на все життя.

 

Шановно громадо, дозвольте ще раз привітати вас зі святом. Побажати міцного здоров’я, родинного затишку та успіхів. Школярам нехай новий навчальний рік принесе багато нових знань та успіхів. Батькам — радості та гордості за своїх дітей. А вчителям — успішної роботи, творчості й любові до учня. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

 

З новим навчальним роком Вас!