На Вижниччині привітали рятівників з професійним святом

У Вижницькому районі на базі районного будинку народної творчості та дозвіллявідбулись урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

Працівників та ветеранів цивільного захисту  з професійним святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Рощибак, керуючий справами районної ради Іван Дрончук подякували присутнім у залі за сумлінну службу, мужність та професіоналізм під час виконання складних  завдань та  побажали  козацького здоров’я і якомога менш надзвичайних викликів. Кращим рятівникамвручили спільні грамоти та подяки райдержадміністрації та районної ради.

 

До вітань та нагород долучилися голови Вижницької та Вашківецької міських рад, Берегометської селищної ради, районний військовий комісар, який вручив нагороду Південно-Західного оперативного командування Міністерства оборони України. Також відзначено грамотами служби цивільного захисту району, зокрема: медичну службу, район електричних мереж, газову службу та районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ. Приємною новиною стала відзнака “Герой-рятівник року”, якою нагороджено командира Вижницького гірського пошуково-рятувального поста Володимира Дячука Територіальним управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій України  у Чернівецькій області. Вітання та поздоровлення супроводжувалися відеофільмом з яскравими сторінками щоденної роботи рятівників району та музичними номерами.