Розпорядження РДА від 08.07.2013р. №162 "Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації районної державної адміністрації"

Керуючись частиною 2 статті 6, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про доступ до публічної інформації», розпорядженням обласної державної адміністрації від 11.03.2013р. №122-р «Про затвердження рішення колегії обласної державної адміністрації від 01 березня 2013 р. «Про додаткові заходи з покращення виконання обласною державною адміністрацією вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації:

 

  1. Установити, що апарат районної державної адміністрації:

1.1 є розпорядником інформації: яка отримана або створена апаратом та структурними підрозділами райдержадміністрації в процесі здійснення своїх повноважень; яка перебуває у володінні райдержадміністрації;

1.2 не є розпорядником інформації за запитами на інформацію: стосовно інформації інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій; стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

 

2. Визначити сектор внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації спеціальним структурним підрозділом з питань запитів на інформацію, що надходять до райдержадміністрації.

 

3. Затвердити такі, що додаються: форму запиту на інформацію; порядок складання та подання запитів на інформацію.

 

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації на підставі примірної форми запиту на інформацію та примірного порядку складання та подання запиту на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №583, видати власні акти та призначити підрозділи чи посадових осіб, відповідальних за роботу із запитами на інформацію.

 

5. Встановити, що персональну відповідальність за своєчасне надання відповідей на запити на інформацію несуть керівники підрозділів, яким доручено цю роботу згідно з резолюціями керівництва райдержадміністрації.

 

6. Сектору внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення інформації, зазначеної у ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації.

 

8. Забезпечити надання сектору внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації (електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) упродовж 3 робочих днів з дня підписання (погодження) регуляторних актів районної державної адміністрації, крім внутрішньо-організаційних, для їх офіційного оприлюднення.

 

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 06.02.2012р. №60 «Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації районної державної адміністрації» .

 

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Карпушина Р.В.

 

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                              М.Рощибак