Рятувальники закликають дотримуватись пожежної безпеки на виборчих дільницях

 pogegna bezpeka

У зв’язку з наближенням дня виборів Вижницький районний сектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області наголошує на дотримані елементарних вимог пожежної безпеки під час виборів. 

 

Дотримання населенням правил пожежної безпеки – на постійному контролі рятувальників району

MNS2015  Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій, минулого тижня працівники сектору спільно з фахівцями Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), дільничним інспектором міліції здійснили обхід одиноких, пристарілих малозабезпечених громадян, багатодітних сімей міста Вижниця.  

Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області інформує

terorist  Відомо, що попереджений – значить, озброєний. Щоб чітко і адекватно діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути будь-де і будь-коли, особливо у цей непростий для нашої України час, треба бути до них готовими.  

Рятувальники закликають мешканців району берегти ліс від пожеж

pojeji2014 

Зважаючи на суху спекотну погоду, яка вже тривалий період  встановилася на території району, підвищується ризик виникнення випадків пожеж.  З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період частішають випадки пожеж в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.

 

Як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях

opovishchennja 

Сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації інформує про порядок дій населення у випадку виникнення різних надзвичайних ситуацій.

 

Бережіть хліб від пожежі

gnuva 

Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, незабаром жнива – особливо пожежонебезпечний період для ранньої групи зернових культур. І відповідальність за майбутній хліб несемо ми всі, кожен громадянин нашої країни. Тож не допустити пожеж у період жнив і зберегти хліб – наш спільний обов’язок 

 

Дії населення при терористичному акті

terorist 

При загрозі застосування терористами зброї лягайте на живіт, захищаючи голову руками, далі від вікон, засклених дверей, проходів, сходів. 

 

Рятувальники району провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

 b Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області 1 червня під час святкування Дня міста Вижниця відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 

Як поводитись під час бомбардування чи артилерійського обстрілу

artobstril 

Про бомбардирування чи артилерійський обстріл повідомляє сигнал сирени з перервами через кожні 3 хвилини ("Повітряна небезпека").

 

Вижницькі рятувальники нагадують правила відпочинку на водних об’єктах

vidpochynok na vodi 

Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області, відпочинок на водних об’єктах є найбільш корисним та активним. Знання та виконання правил поведінки на воді дозволить отримати від відпочинку тільки задоволення.

 

Як підготуватись до надзвичайної ситуації

tryvozhna valizka   

Відомо, що попереджений – значить, озброєний. Щоб чітко і адекватно діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути будь-де і будь-коли, особливо у непростий для України час, треба бути до них готовими. 

Рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі (2)

pogega14  Як повідомляє Вижницький районний сектор Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, внаслідок відсутності опадів, підвищення температури, зниження вологості повітря у весняно-літній період складається пожежонебезпечна ситуація в лісах.  

Рятувальники закликають жителів району не спалювати сухі гілки, листя та траву

pogega14  Як інформує Вижницький районний сектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, з настанням весни починаються господарські роботи на присадибних ділянках та подвір’ях приватних будинків або дач.  

Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій застерігає

pojeji2014 

З початку року на території Чернівецької області виникло 302пожежі, причиною виникнення яких, в основному, стала людська необережність. Окрім значних матеріальних збитків, пожежі можуть призвести й до страшніших летальних наслідків. Так, вже з початку року на Буковині вогонь забрав життя 4краян.

 

Вижницький РС УДСНС закликає жителів району дотримуватись правил безпеки в разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру

nadzvychajna sytuacija 

Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області закликає у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру дотримуватись наступних правил безпеки:

 

Щодо стану дотримання законодавства з питань пожежної безпеки культових споруд

cerkva  Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області нагадує, що лише у 2010 році на території Вижницького району в культових спорудах виникло 2 пожежі, прямі збитки від яких склали понад 1,4 млн. грн., побічні – 2,2 млн. грн.