Музей-садиба Народного артиста України Н. Яремчука

Jaremchuk1 

Музей-садиба народного артиста України, відомого співака Назарія Яремчука є однією з архітектурних і культурно-просвітницьких родзинок м. Вижниця.

Музей створений в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність Назарія Яремчука, його сестрою Катериною і названий нею на честь однієї з найвідоміших пісень співака — «Смерекова хата».

 

Вижницький історичний музей ім. Н. Яремчука

istor Jaremchuk  Розташований музей у приміщенні Вижницької школи-інтернат, де навчався майбутній співак. Створений у 1996 році. Експозиції музею розповідають про дитинство Назарія, його учнівські роки, сім’ю, творчість. Серед експонатів афіші концертів і касети з записами пісень у виконанні Н.Яремчука. Окрема експозиція присвячена Першому фестивалю української естрадної пісні імені Н.Яремчука. 

Художній музей Вижницького коледжу прикладного мистецтва

vkpm2  Фантастичне багатство оздоб, неповторна краса творіння людських рук, багата фантазія студентів коледжу – в експозиціях музею.  Більшість експонатів – дипломні і курсові роботи студентів. Понад 16 тисяч експонатів від часу заснування школи різьбярства у 1905 році.