РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату, розіграшу Кубку та Суперкубку Вижницького району з футболу сезону 2016 року

Погоджую

Завідувач сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації

Мельничук Л.І.

Затверджую:

Рішення виконкому

Вижницької районної федерації

футболу №____від_________2016р.

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

 

Чемпіонату, Кубку та Суперкубку 

Вижницького району  з футболу

сезону 2016 року

 

 

Розділ І. Нормативно-правова база Регламенту

1.1.    Нормативно-правовою базою Регламенту є:

-   Закон України «Про фізичну культуру і спорт».

-   Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 року № 823 „Про затвердження порядку робіт із забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів”.

-   Правила поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів.

-   Регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

-   Дисциплінарні правила Федерації футболу України.

-   Дисциплінарний кодекс Чернівецької обласної федерації футболу.

-   Регламент Федерації футболу України зі статусу і трансферу футболістів 2016 року.

 

Розділ II. Мета і завдання Регламенту.

2.1.    Мета:

-   Метою Регламенту є визначення та впровадження принципів організації і проведення змагань з футболу серед аматорських клубів району, прав, обов’язків і відповідальності суб’єктів футболу.

2.2.    Завдання:

-   Сприяти проведенню змагань на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФУ, АЛФУ та ВРФФ.

-   Встановити порядок здійснення управління змаганнями.

-   Визначити заходи дисциплінарного впливу до порушників порядку організації та проведення змагань.

-   Створити умови для забезпечення комфорту та безпеки для учасників змагань і глядачів.

 

 

 

Розділ III. Мета та завдання районних змагань з футболу.

 

3.1.    Чемпіонат, першість, розіграш Кубку та Суперкубку району з футболу серед футбольних клубів (команд) проводиться з метою:

-  подальшого розвитку масового футболу в районі;

-  підвищення рівня майстерності футболістів;

   - визначення переможця та призерів чемпіонату,першості району серед;

   - визначення володаря Кубку району;

   - визначення володаря Суперкубку району ;

 - організація дозвілля шанувальників футболу району.

 

Розділ IV. Керівництво змаганнями.

 

4.1.         Керуючись угодою про співпрацю між ВРФФ та сектором з питань молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації, проведення районних змагань з футболу покладається на Вижницьку районну федерацію футболу (далі ВРФФ).

4.2.         Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за проведенням змагань здійснює виконконавчий комітет ВРФФ. Питання, які непередбачені цим Регламентом, регулюються Виконавчим комітетом ВРФФ.

Розділ V. Учасники та умови проведенпя змагань.

 

5.1.   Чемпіонат і першість Вижницького району з футболу сезону 2016 року проводиться по системі «весна-осінь».

5.2.   У чемпіонаті та першості області з футболу сезону 2016 року змагатимуться футбольні команди, які у терміни визначені ВРФФ, подадуть необхідну документацію для заявки на участь у змаганнях.

5.3.         До участі в змаганнях допускаються футбольні клуби, футбольні команди, які знаходяться на території Вижницького району.

5.4.         За футбольний клуб (команду) має право виступати гравець, який народився та прописаний на території Вижницького району станом на 01.01.2016 року.

5.5.         Одночасно на футбольному полі може перебувати тільки два гравці з других населених пунктів Вижницького району, які заявлені за даний футбольний клуб (команду) населеного пункту.

5.6.    Гравці, учасники чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2016 року мають статус футболіста-аматора.

Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд і розміщення під час змагань та на екіпірування, страхування і підготовку.

5.5      Футболіст-професіонал може бути класифікований як футболіст-аматор тільки після закінчення терміну 30 (тридцяти) днів від припинення діяльності в статусі професіонала. Вказаний термін визначається від дати, коли футболіст брав участь в останньому для нього календарному матчі як професіонал.

5.6.    Професіональні футболісти не мають права брати участь в чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2016 року.

5.7.    У відповідності до Регламенту ФФУ зі Статусу та трансферу футболістів, гравець може бути одночасно зареєстрований на території України тільки в одному футбольному клубі (команді).

5.8.    Гравцям футбольних клубів (команд) чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Вижницького району не дозволяється одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах, першостях та розіграшах Кубку інших районів. В противному випадку дії таких гравців розглядає КДК ВРФФ.

5.9.    Чемпіонат, першість району з футболу серед команд 1-ї та ІІ-Ї ліги проводиться по коловій системі у два кола (на своєму полі та полі суперника).

Команда яка у 1-й лізі посяде І-ше місце, стає „Чемпіоном Вижницького району з футболу

5.10.     За підсумками сезону 2016 року з 1-ї ліги автоматично вибуває одна команда, яка зайняла останнє місце.

5.11.     Футбольний клуб ІІ-ї ліги, який посів за підсумками сезону 2016 року 1-е місце отримує право виступати у наступному сезоні в 1-ій лізі.

У випадку відмови команди ІІ-Ї ліги від переходу до 1-ї ліги, це право надається команді склад якої посів у підсумковій турнірній таблиці наступне місце після команди, яка відмовилася від переходу у 1-шу лігу.

5.12.     Розіграш Кубку та Суперкубку району розглядається ВРФФ, як один з основних турнірів, тому всі команди 1-ї та ІІ-Ї ліги зобов’язані змагатися за почесні призи районного футболу.

5.13.     Умови розіграшу Кубку та Суперкубку району викладені у додатках № 4 та № 5 цього Регламенту.

5.14.     У ході календарних матчів чемпіонату, першості району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

5.15.     Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.

5.16.     При проведенні матчів чемпіонату, першості району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

5.17.     Під час матчу в технічній зоні мають право перебувати: запасні футболісти, тренери, лікарі та керівники футбольного клубу (команди), які внесені у рапорт арбітра.

5.18.     У випадку, якщо команда розпочинає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядає КДК ВРФФ.

5.19.    У випадку, якщо кольори форми команди гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобов’язана поміняти форму.

5.20.    Керівники футбольних клубів (команд) господаря поля зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів. Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч.

5.21.    Тренер команди-господаря поля зобов’язаний за 30 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвище, ім’я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (заявочний лист, паспорт футболіста).

Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.

5.22.    Рапорт арбітра підписується тренером, капітаном команди до початку матчу.

5.23.    Ігри чемпіонату, першості району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується Виконкомом ВРФФ.

5.24.    Матчі чемпіонату, першості району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. В разі об’єктивноїзатримки початку гри (поломка транспорту в дорозі, тощо), арбітр, володіючи даною інформацією, приймає одноосібно рішення про можливість проведення гри, виходячи з тривалістю світлового дня, але затримка початку матчу не повинна перевищувати 45 хвилин.

Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає Виконком  та КДК ВРФФ.

5.25.   У випадку неявки на гру футбольної команди, цій команді зараховується технічна поразка - (-:+), а супернику технічна перемога - (+:-).

5.26.   Якщо футбольний клуб (команда) зробить дві неявки на ігри , то його подальша участь в змаганнях розглядається на засіданні КДК ВРФФ.

Всі результати за участю знятого футбольного клубу (команди) анулюються, якщо він провів менше 50 % матчів. Якщо він зіграв більше 50 % матчів, то у всіх наступних матчах знятому футбольному клубу (команді) зараховують технічні поразки - (- :+), а його суперникам технічні перемоги - (+:-)

5.27.         Кожна неявка футбольного клубу (команди) на календарний матч розглядається КДК ВРФФ.

5.28.         Після оплати футбольними клубами (командами) „Грошового обов’язкового внеску” за неявки на ігри, ВРФФ перераховує 50 % суми команді-супернику для покриття витрат пов’язаних з організацією проведення матчу, який не відбувся.

5.29.   Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається КДК ВРФФ.

5.30.   Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках за рішенням Виконкому ВРФФ.

Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за 2 (два) тури до закінчення змагань.

5.31.   Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

5.32.   Команди, які з тих чи інших причин виключені з змагань, у наступному сезоні можуть бути допущеними до змагань, тільки після рішення Виконкому ВРФФ.

5.33.     За грубі порушення Статуту ВРФФ та даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району.

5.34.     Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, позбавляється статусуучасника змагань. Залишок від суми її заявочного внеску залишається в ВРФФ на розвиток футболу у Вижницькому районі.

5.35.  Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, але мала заборгованість перед ВРФФ, при відновленні участі у змаганнях, сплачує всю заборгованість на розрахунковий рахунок ВРФФ.

 

Розділ VI. Офіційна процедура перед початком та після закінчення матчу

 

6.1.     Перед початком матчу футболісти обох команд розташовуються в центрі поля обличчям до центральної трибуни. Арбітри розташовуються між командами. Футболісти та арбітри вітають глядачів підняттям рук над головою.

6.2.     Футболісти команди гостей, розташовані зліва від арбітрів, проходять повз арбітрів і команду господарів поля, вітаючи кожного рукостисканням, після чого повертаються на початкову позицію, проходячи за футболістами команди господарів поля та арбітрами.

6.3.     Футболісти команди-господаря поля проходять повз арбітрів, вітаючи кожного рукостисканням, і повертаються на початкову позицію, проходячи за арбітрами.

6.4.     Після закінчення матчу команди розташовуються в центрі поля поруч з арбітрами на своїй половині поля. Футболісти дякують глядачам за їх підтримку оплесками над головою. Капітани команд рукостисканням дякують арбітрам за проведений матч.

 

Розділ VII. Арбітраж обласних змагань

 

7.1.       Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра, рекомендованими Комітетом арбітрів ВРФФ.

Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.

7.2.       Арбітри, асистенти арбітра ВРФФ перед початком сезону 2016 року зобов’язані ознайомитись з Кодексом етики і Чесної гри «Чесна гра - дисципліна і повага».

7.3.       Контроль за якістю арбітражу здійснює Комітет арбітрів ВРФФ.

7.4.       Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється Комітетом арбітрів і затверджується головою Комітету арбітрів ВРФФ та погоджується головою ВРФФ (в разі його відсутності заступником голови ВРФФ).

Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну арбітра, асистентів арбітра, призначених на гру до розгляду не приймається.

7.5.       Арбітри зобов’язані прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.

7.6.       У разі неможливості обслуговувати футбольний матч арбітр зобов’язаний за чотири дні повідомити про це голову, заступника голови або секретаря Комітету арбітрів ВРФФ.

7.7.       У випадку неявки на гру бригади арбітрів (арбітра, асистента арбітра), матч обслуговуєодин із асистентів арбітра.

7.8.       Неявка або запізнення на матч арбітра, асистента арбітра, розглядається на засіданні Комітету арбітрів ВРФФ.

7.9.       Арбітр зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.

7.10.         Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника . Його прізвище необхідно внести у рапорт арбітра.

7.11.         Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда- господар.

7.12.         Арбірт разом з представником команди несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до матчу.

7.13.    Арбітр зобов’язаний до початку матчу перевірити заявочні документи (заявочний лист, паспорт футболіста) а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на паспорті футболіста з особою, яка виходить на футбольне поле та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.

7.14.       Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра.

У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво футбольних клубів матчу.

7.15.       Рапорт арбітра від імені футбольного клубу (команди) підписує представник команди, а також капітан команди до початку матчу.

7.16.       Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний передати помоб. тел.:      (097) 668-20-70, (097) 945-46-03 інформацію про проведений матч, а до 10-ї години наступного дня доставити рапорт арбітра в районну федерацію футболу.

7.17.            У випадку несвоєчасного надання інформації про проведений матч, або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме Комітет арбітрів ВРФФ.

7.18.       У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, арбітр зобов’язаний терміново представити письмовий рапорт в ВРФФ і обов’язково бути присутнім на засіданні КДК ВРФФ, яке проводиться протягом сезону кожного вівторка о 13-ій годині.

7.19.       У разі невиконання вимог Регламенту, Правил гри, арбітр разом асистентами може прийняти рішення про припинення (відміну) гри.

 

Розділ VIII. Відповідальність футболістів, тренерів, керівників футбольних клубів (команд) та обслуговуючогоперсоналу

 

8.1.       Керівники (тренери) футбольних клубів (команд) перед початком сезону 2015 року зобов’язані ознайомитись з Кодексом етики і Чесної гри «Чесна гра - дисципліна і повага».

8.2.        Керівники футбольних клубів (команд), тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту.

8.3.        Футбольні клуби (команди) несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, членів клубу, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольного клубу (команди).

8.4.        Офіційний представник футбольного клубу-господаря поля зобов’язаний зустріти команду гостей, бригаду арбітрів при в’їзді на стадіон, де проводитиметься календарний матч.

8.5.        Футбольний клуб-господар поля несе відповідальність за безпеку команди гостей, бригади арбітрів з моменту їх прибуття на стадіон, де проводитиметься матч, протягом усього часу їх перебування, залучаючи для цього відповідні служби.

8.6.        Футбольний клуб-господар поля зобов’язаний виділити місце для паркування транспортного засобу команди гостей, бригади арбітрів.

8.7.        У разі ігнорування офіційними представниками команди-гостей, бригади арбітрів пропозицій клубу-господаря поля щодо гарантій безпеки, у тому числі майнової, паркування транспортних засобів у не відведених для цього місцях, клуб-господар поля не несе відповідальності за завдані збитки.

8.8.        Приймаючий футбольний клуб (команда) несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу.

8.9.        Керівники футбольних клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів.

8.10.       У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, спільним рішенням арбітрів матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК ВРФФ.

8.11.       Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються.

8.12.       Дисциплінарні проступки керівників футбольних клубів (команд), тренерів, футболістів, обслуговуючого персоналу, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів розглядаються КДК ВРФФ.

8.13.       Керівники футбольних клубів (команд), тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність.

8.14.            Після закінчення матчу тренер (представник)футбольного клубу (команди) зобов’язаний ознайомитись з дисциплінарними санкціями (попередження, вилучення) і поставити свій підпис в рапорті арбітра, в графі:«Здисциплінарними санкціями ознайомлений».

8.15.       Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості області, враховуються і в іграх розіграшу Кубку та Суперкубку району і навпаки.

8.16.            При переході футболіста з команди в команду (незалежно від ліги) його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анулюється.

8.17.       Після закінчення футбольного сезону дискваліфікація на наступний сезон розповсюджується лише на вилучених з поля футболістів, попередження, які були отримані футболістами анулюється.

8.18.         Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітрів офіційних осіб ВРФФ розглядаються на засіданні КДК ВРФФ.

8.19.         Футбольний клуб (команда) зобов’язаний виконати рішення КДК ВРФФ у визначений термін. У випадку невиконання рішення КДК, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні Виконавчого комітету ВРФФ.

8.20.         Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або правоохоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення щодо результату даного матчу приймає КДК ВРФФ, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту.

8.21.         Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї з команд залишилось менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення. При нічийному результаті або результаті на користь ’’винуватця”, “винуватцеві” зараховується технічна поразка (-:+), а супернику технічна перемога (+:-). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка (-:-), турнірні очки командам не нараховуються.

8.22.     Учасники змагань та глядачі не повинні припускатися проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі щодо расової належності, кольору шкіри, мови, політичного і релігійного переконання або етнічного походження, а також будь-яких інших актів дискримінації і/або расизму чи зневаги до кого-небудь. Такі дії підпадають під застосування дисциплінарних санкцій у контексті Статті 20 Дисциплінарних правил ФФУ.

 

 

 

 

Розділ IX. Протести

 

9.1.      Тренер футбольної команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів тренера команди обов’язково фіксується арбітром у рапорті арбітра.

9.2.        Арбітр, асистенти арбітра та інспектор (делегат) матчу у випадку подачі протесту зобов’язані терміново до 10-ї години наступного дня після матчу представити у ВРФФ письмові пояснення щодо протесту.

9.3.        Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний тренером команди, яка подала протест.

      9.4.      Про подання протесту арбітр та інспектор (делегат) матчу зобов’язаний повідомити іншу сторону.

9.5.        Команда, яка подала протест зобов’язана представити у КДК ВРФФ вичерпно вмотивовану суть протесту наступногопісля матчу дня до 15-ї години. В противному випадку протест на засіданні КДК ВРФФ не розглядається.

9.6.        Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.

9.7.        У випадку, якщо представники футбольного клубу (команди) не прибули на засідання КДК ВРФФ для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їх присутності.

9.8.        Засідання КДК ВРФФ проводяться протягом сезону кожного вівторка о 13-ій годині.

9.9.        Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:

•         призначення або не призначення вільних, штрафних або 11-метрових ударів;

•        визначення положення „поза грою”;

•         визначення виходу м’яча за межі футбольного поля та надання права введення м’яча у гру;

•          зараховане чи не зараховане взяття воріт;

•          попередження, вилучення гравців з поля.

     9.10   Якщо футбольний клуб (команда) або інші суб’єкти футболу не згідні з рішенням КДК ЧОФФ, то вони зобов’язані протягом наступного дня після прийняття рішення КДК направити апеляцію до Апеляційного комітету ЧОФФ. В противному випадку апеляції не розглядаються.

 

Розділ X. Місця проведення змагань

 

10.1.     Ігри чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу проводяться на стадіонах (футбольних полях) Вижницького району.

10.2.      Якщо стадіон (футбольне поле) дискваліфіковане за порушення громадського порядку на ньому до, під час та після матчу, то команда, яка проводить на цьому стадіоні (футбольному полі) домашні матчі, проводитиме їх на стадіонах (футбольних полях) які знаходяться за межами населеного пункту. Команда господарів поля та керівники стадіонів (футбольних полів) зобов’язані забезпечити високий рівень організації проведення матчу, а саме:

•         підняти державний прапор України ;

•         футбольне поле встановлених розмірів;

•         наявність туалетів для глядачів, футболістів обох команд та арбітрів;

•         спеціально обладнану кімнату для бригади арбітрів;

•         виключити можливість присутності сторонніх осіб укімнаті арбітрів ;

•         необхідний інвентар для гри - 3 (три) футбольні м’ячі, яківідповідають Правилам гри;

•         чергування лікаря;

•         чергування представників правоохоронних органів.

10.3.      У випадку невиконання пункту 13.2. даного Регламенту,футбольний клуб (команда)  не допускається до участі        вчемпіонаті району (І-ша ліга).

10.4.      Недоліки, які будуть відображені в рапорті арбітра та рапорті делегата щодо організації проведення матчу будуть розглянуті на засіданні КДК ВРФФ.

10.5.      У випадку, коли футбольне поле не відповідає встановленим вимогам Правил гри (не рівне, пошкоджене, 2/3 залито водою і т.п.) і господарі поля відмовляються або не можуть усунути недоліки, то арбітри виносять рішення про можливість, неможливість проводити матч на цьому полі. Остаточне рішення щодо результату матчу приймає КДК ВРФФ на підставі рапорту арбітра матчу.

$110.6.     Керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані забезпечити громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до їх від’їзду з території стадіону.

10.7.     Команда господарів несе відповідальність за безпеку арбітрів з часу їх прибуття і до від’їзду з міста, селища, села.

10.8.     Календарні матчі чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. Принципово важливі матчі повинні проходити в один день і одночасно. Причини, які привели до порушення цього пункту Регламенту будуть розглянуті на засіданні КДК ВРФФ.

 

Розділ XI. Порядок оформлення заявочної документації

 

11.1.     Футболіст, який бажає брати участь у змаганнях ВРФФ як футболіст-аматор, повинен бути зареєстрований та заявлений ЧОФФ.

11.2.     Тільки зареєстровані в Єдиній інформаційній базі ФФУ футболісти можуть приймати участь у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2016 року.

$111.3.     Реєстрація футболіста полягає у видачі „Паспорта футболіста”.

11.4.     Оформлення заявочної документації здійснює Бюро ЧОФФ.

11.5.                      Протягом сезону кількість футболістів у заявковому листі команди не може перевищувати 25 осіб.

11.6.                     В разі, якщо футбольний клуб(команда) заявив(ла) 25 футболістів і у визначені реєстраційні періоди бажає відзаявити певну кількість футболістів та на їх місце заявити інших футболістів, за кожного дозаявленого футболіста проводиться оплата в розмірі 100 грн.

11.7.    Керівники футбольних клубів (команд), які будуть приймати участь в чемпіонаті, першості, розіграші Кубку та Суперкубку району з футболу зобов’язані представити в ВРФФ наступні документи:

•       заявочний лист в одному примірнику у друкованому вигляді (встановленого зразка), завірений підписом керівника та печаткою футбольного клубу або керівника підприємства чи установи, яку представляє команда, підписом лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові). Заявочний лист обов’язково повинен бути підписаний головою міської, селищної, сільської рад;

•       оригінал та копія першої сторінки (залишається в ЧОФФ) громадянського паспорту на кожного гравця команди;

•       1 (одна) фотокартка (розмір 3,5 см. х 4,5 см.) на кожного гравця команди згідно з заявочним листом;

•       кольорову фотокартку стадіону (футбольного поля) на якому проводить домашні ігри команда, розмір 20 см. х 30 см.;

•       юридичну, поштову, електронну адресу та контактні номери телефонів і факсів футбольного клубу (команди) та стадіону;

 

Розділ XII.Визначення місць у турнірній таблиці

 

12.1.За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються.

12.2.         Місця команд в чемпіонаті та першості району визначається за такими показниками, отриманими у всіх матчах:

•          більша кількість набраних очок;

•            більша кількість перемог;

•          більша різниця забитих і пропущених м’ячів;

•          більша кількість забитих м’ячів.

12.3.  У випадку рівності показників, вказаних у п. 15.2 цього розділу, у двох (крім випадку визначення чемпіона району ) і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

а) більша кількість набраних очок;

б) більша кількість перемог;

в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

г) більша кількість забитих м’ячів;

д) менша кількість порушень (попередження - одне очко, вилучення - три очка).

12.4.  За рівності показників, вказаних в п. 15.3. цього розділу, місця команд визначаються шляхом жеребкування, яке проводить ВиконкомВРФФ.

12.5.  Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату , то чемпіон області визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі, рішення щодо якого приймає ВиконкомВРФФ.

12.5.1.      Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви).

12.5.2.      Якщо і додатковий час закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів.

Розділ XIII. Нагородження

 

13.1. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті області присвоюється звання ’’Чемпіон Вижницького району з футболу ”. Команда нагороджується Кубком та грамотою ВРФФ. Керівники футбольного клубу (команди), тренери, гравці, обслуговуючий персонал нагороджуються „золотими” медалями.

13.2.  Команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місце у чемпіонаті області серед дорослих команд стають „срібними” та „бронзовими” призерами чемпіонату області з футболу. Команди нагороджуються грамотами та вимпелами ЧОФФ. Керівники футбольних клубів (команд), тренери, гравці, обслуговуючий

персонал нагороджуються відповідно „срібними”, ’’бронзовими” медалями.

13.3.           За результатами рейтингового голосування представників команд першої ліги визначається кращий гравець футбольного сезону 2016 року, який нагороджується цінним призом.

13.4.     Команда, яка зайняла перше місце у першості області (2- а ліга) нагороджується Кубком та грамотою ВРФФ. Керівники футбольного клубу (команди), тренери, гравці, обслуговуючий персонал нагороджуються малими „золотими” медалями.

13.5.    Команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місце у першості області (2-а ліга) нагороджуються грамотами та вимпелами ЧОФФ. Керівники футбольних клубів (команд), тренери, гравці, обслуговуючий персонал нагороджуються відповідно малими „срібними”, ’’бронзовими” медалями.

13.6.           Футбольному клубу (команді), яка перемогла у розіграші Кубку району з футболу присвоюється звання „Володар Кубку Вижницького району з футболу”. Футбольний клуб (команда) нагороджується перехідним Кубком та грамотою ВРФФ. Керівники футбольного клубу (команди), тренери, гравці та обслуговуючий персонал нагороджуються медалями „Володар Кубку району”.

13.7.           Команда-фіналіст Кубку області нагороджується грамотою та вимпелом ВРФФ. Керівники футбольного клубу (команди), тренери, гравці та обслуговуючий персонал нагороджуються медалями „Фіналіст Кубку району”.

13.8.           Арбітр, асистенти арбітра, які обслуговували фінальний матч розіграшу Кубку району нагороджуються пам’ятними призами та грамотами ВРФФ.

13.9.     За підсумками календарного року Виконавчий комітет ВРФФ відзначає меценатів, які сприяють розвитку масового футболу на Вижниччині, вони нагороджуються пам’ятними призами.

13.10.   Виконавчий комітет ЧОФФ може призначити грошові премії футбольним клубам (командам), які за підсумками чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу стали переможцями, призерами у залежності від фінансового стану та кошторису ВРФФ.

 

Розділ XIV. Фінансові витрати

 

14.1.      Для покриття витрат, пов’язаних з організацією та проведенням змагань Виконком ВРФФ затверджує розміри заявочних та індивідуальних членських внесків для команд- учасників чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу :

               1. Заявочний внесок для команд Першої ліги становить 4200грн.

               1.1 Внесок за гравця, який не народився та не прописаний на території населеного пункту 600грн.

     

 

               2. Заявочний внесок для команд Другої ліги становить 2100грн.

               2.1 Внесок за гравця, який не народився та не прописаний на території населеного пункту 300грн.

 

14.2.  Футбольні клуби (команди), які не перерахували заявочні внески до змагань не допускаються.

14.3.Футболісти, тренери, які не сплатили індивідуальні членські внески до змагань не допускаються.

14.4.  За рахунок заявочних внесків проводяться:

14.5.  Оплата арбітражу матчів чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу здійснюється згідно рішення Виконавчого комітету ВРФФ

14.6.  Якщо матч не відбувся у зв’язку з форс-мажорними обставинами, відшкодовується тільки витрати на відрядження арбітрів.

14.7. Витрати, пов’язані з участю команд у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу (проїзд в обидві сторони, добові, харчування) за рахунок відряджуючих організацій.

14.8. Нагородження переможців і призерів Чемпіонату, Кубку та Супер-кубку району проводить сектор з питань молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації.

14.9. Витрати на оплату арбітражу Чемпіонату району І групи здійснюється за рахунок заявочних внесків команд у Вижницьку РФФ.( 400грн. + витрати на проїзд).

14.10. Витрати на оплату арбітражу Чемпіонату району ІІ групи здійснюється за рахунок за команди «господаря» матчу і становить 300 грн.

14.11.  Витрати на проведення  арбітражу матчів Кубку району з футболу за рахунок команди господаря.

14.12.  Заявкові грошові внески перераховуються у Вижницьку РФФ.

14.13.  Контактний телефон ВРФФ – 0976682070.

 

Розділ XV. Прикінцеві положення

15.1 Розгляд і вирішення всіх спірних питань, які виникають між Клубами, офіційними особами та футболістами, здійснюється виключно під юрисдикцією ВРФФ, у відповідності до Дисциплінарних правил ЧОФФ.

15.2 Зміни та доповнення до Регламенту розглядає та затверджує Виконком ВРФФ.

15.3 Всі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.

15.4 Розгляд та прийняття рішень з інших питань, що не врегульовані Регламентом, є виключною компетенцією органів футбольного правосуддя ВРФФ та Виконкому на основі законодавства, вимог ФІФА, УЄФА, ФФУ та ВРФФ.

15.5 Регламент набуває чинності з 15 травня 2016 року і діє до кінця грудня 2016 р.

 

 

Комітет з проведення змагань ВРФФ