Деклараційна кампанія - 2016

deklaraciya2015 

Вижницька об’єднана державна податкова інспекція нагадує краянам, що з 1 січня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. 

 

Декларація про майновий стан і доходиподається до 1 травня поточного року, а сума задекларованого зобовязання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору сплачуватиметься громадянами самостійно до 1 серпня 2016 року.

З початку року громадянами Вижниччини подано до податкової інспекції 7 декларацій про майновий стан  і доходи за отриману спадщину, в яких задекларовано загальну суму податкових зобовязань по податку на доходи фізичних осіб у сумі 964,5 тисяч гривень. 

Крім цього, серед цьогорічних декларантів 19  громадян скористались правом податкової знижки та звернулись до ОДПІ для подання податкової декларації. Ними задекларовано до повернення з бюджету податку на доходи фізичних осіб у сумі 22,4 тисяч гривень.  Згідно новацій сума податку на доходи фізичних осіб, на яку зменшуються податкові зобовязання  у звязку з використанням права на податкову знижку, розраховується лише в розділі 3 декларації без заповнення додатка. З метою оперативного вирішення питання щодо повноти та правомірності задекларованої суми податкової знижки, платникам податку пропонується разом з декларацією надавати копії первинних документів, що підтверджують право на знижку.

Вижницька ОДПІ нагадує, що для комфортного декларування на період кампанії, Центр обслуговування платників працює за подовженим графіком роботи: понеділок-четвер – з 9.00 до 20.00 год, у суботу – з 9.00 до 16.00 годин.

Детальніше про особливості деклараційної кампанії 2016 року можна дізнатись  на веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2016/