На офіційному порталі ДФС України оприлюднюються реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

www  Головне управління ДФС у Чернівецькій області зазначає, що реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість оприлюднюються на офіційному порталі ДФС України.  

З даною інформацією можна ознайомитися у розділі «Діяльність» / «Відшкодування ПДВ» за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/vidshkoduvannya-pdchv/reestri-vidshkoduvannya-pdv/.

Згідно підпункту 200.7.3 пункту 200.7 статті 200 Податкового Кодексу України запроваджено: ведення 2-х реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, формування у хронологічному порядку відповідно до черговості включення таких заяв до реєстрів та щоденна публікація таких реєстрів.

Кабінет Міністрів України 22.02.2016 прийняв постанову №68, яка затверджує Порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

ДФС України оприлюднює оновлені з урахуванням автоматизованої перевірки та новоприйнятих заяв Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ.

Платник податку самостійно у заяві зазначає про відповідність критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 Кодексу (Реєстр 1), чи невідповідність критеріям (Реєстр 2) (пункт 200.7 статті 200 Кодексу).

Підставою для внесення заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ такого платника до Реєстру 1 (підпункт «а» підпункту 200.7.1 пункту 200.7 статті 200 Кодексу) є одночасна відповідність критеріям, визначеним у пункті 200.19 статті 200 Кодексу.

Суми бюджетного відшкодування, не повернені до набрання чинності змін, відшкодовуються без використання реєстрів заяв, у порядку, який діяв до 1 лютого      2016 року.