Графік особистого прийому громадян Вижницького району, керівником та заступником керівника Кіцманської місцевої прокуратури

pruyom 30 

Кіцманська місцева прокуратура інформує, що згідно із графіком прийому громадян, керівник Кіцманської місцевої прокуратури Никифорук Андрій Степанович проводитиме особистий прийом громадян району кожного другого вівторка місяця з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Вижниця, вул. Гагаріна.

 

Прокуратура району: Заклики до сепаратизму можуть призвести на лаву підсудних

vidpovidalnist  У прокуратурі Вижницького району інформують про відповідальність перед Законом щодо закликів до сепаратизму

Прокуратура району інформує про зміни до законодавства про звернення громадян

zvernennya 

28 жовтня 2015 року набирає чинності Закон України №577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції». Зазначеним законом внесено зміни до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» та доповнено статтею 23¹, про це інформує прокуратура Вижницького району.

 

На координаційній нараді керівників правоохоронних органів обговорено стан протидії злочинності та корупції на Вижниччині в І півріччі 2015 року

 DSCN7706 Вчора, 26 серпня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та голова районної ради Олександр Гриндей взяли участь у координаційній нараді правоохоронних органів, яку провів прокурор Вижницького району Микола Єремейчук.  

Військова служба є обов’язком громадян України, за невиконання якого передбачена відповідальність

prokyratyra 

Відповідно до статті 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також відбування військової служби є обов’язком громадян України.

 

На координаційній нараді керівників правоохоронних органів обговорено проблемні питання проведення часткової мобілізації в районі та шляхи їх вирішення

DSCN8549  Сьогодні, 16 червня, під головуванням прокурора Вижницького району Миколи Єремейчука відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району.  

Прокуратура закликає громадськість повідомляти про відомі випадки причетності керівників органів державної влади та місцевого самоврядування до переслідувань громадян під час Революції Гідності

admin  Події, що відбувалися в Україні на зламі 2013-2014 років, мають доленосне значення для кожного громадянина нашої держави. Боротьба за краще майбутнє триває і сьогодні.  

Прокуратура Вижниччини відстояла право дитини-сироти на майно

budynok  Прокурор Вижницького району, відстоюючи інтереси дитини-сироти, звертався до суду з вимогою визнати за 15-річною дівчиною з особливими фізичними потребами з числа сиріт право власності на 1/3 частину житлового будинку, про це інформують у районній прокуратурі. 

Прокуратура шукає причетних до переслідувань громадян під час Революції Гідності

prokyratyra2 

Події, що відбувалися в Україні на зламі 2013-2014 років, мають доленосне значення для кожного громадянина нашої держави. Боротьба за краще майбутнє триває і сьогодні. Однак неможливо йти вперед, коли залишаються непокараними ті, хто оголосив протест власному народу, ті хто переслідував громадян під час мирних акцій, ті хто застосовував різноманітні важелі впливу, щоб змусити людей мовчати.

 

Відбулася координаційна нарада правоохоронних органів району

DSCN5840 

 

Сьогодні, 11 березня, під головуванням прокурора Вижницького району Миколи Єремейчука відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району щодо стану протидії злочинності та корупції. В нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, представники лісових господарств району та громадських організацій.

 

 

Відповідно до рішення суду Берегометській селищній раді повернено земельну ділянку вартістю 14 млн.грн.

 zemelni dilianku Як інформує прокуратура Вижницького району, рішенням Господарського суду Чернівецької області 02.03.2015 року задоволено позов прокурора Вижницького району, пред’явленого в інтересах держави в особі Берегометської селищної ради до ТзОВ «Буковинська лісова компанія». 

Прокурор Вижницького району Микола Єремейчук закликав громадськість до результативної співпраці

DSCN4893  З ініціативи прокурора Вижницького району Миколи Єремейчука, сьогодні, 12 лютого, відбулася його зустріч з активістами громадських організацій Вижницького районного об’єднання Майдан, ветеранів афганців, Вижницького молодіжного блоку та Народної самооборони "Вулкан".  

Прокуратура Вижницького району через суд вимагає від ТДВ«Чернівецька пересувна механізована колона № 76» сплатити борг ДП «Берегометське лісомисливське господарство»

0506 

Прокурор Вижницького району звернувся з позовною заявою до Господарського суду Чернівецької області в інтересах державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» про стягнення заборгованості з Товариства з додатковою відповідальністю «Чернівецька пересувна механізована колона №76».

 

У ТзОВ «Берегометська лісова компанія» можуть забрати земельну ділянку вартістю 14 млн. грн.

zemlya   

Прокурор Вижницького району звернувся до Господарського суду в Чернівецькій області в інтересах держави в особі Берегометської селищної ради до ТзОВ «Берегометська лісова компанія» про стягнення заборгованості за оренду земельної ділянки, розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді понад 10 га землі.

 

Прокуратура у Вижницькому районі надає роз’яснення щодо своїх повноважень

 38219  

Прокуратурою Вижницького району в контексті законодавчих змін щодо повноважень прокурора подальшу роботу спрямовано на:

За особливо тяжкі злочини – відповідне покарання

0506 

Прокуратурою Вижницького району скеровано до Вижницького районного суду для прийняття остаточного рішення обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактомнезаконного заволодіння транспортним засобом поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого. 

 

Виявлено незаконну рубку дерев

lis 02.09  Прокуратурою Вижницького району в ході проведення перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у сфері лісокористування, встановлено, 

У прокуратурі району відбулася міжвідомча нарада з питань дитячої злочинності

prokyratyra2 

У прокуратурі Вижницького району за участі керівників правоохоронних органів та органів виконавчої влади Вижницького району Чернівецької області проведено міжвідомчу нараду щодо стану додержання чинного законодавства з питань захисту прав і свобод дітей, на якій обговорено найбільш проблемні питання дитячої злочинності.

 

У прокуратурі Вижницького району діє «гаряча лінія»

telefon 

З метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів – у прокуратурі Вижницького району впроваджено телефон «гарячої лінії».