«Зростай серед кращих» - в Україні оголошено відбір учасників для участі у програмі «Адвокат майбутнього»

advokat 

Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційний центром з надання правової допомоги, розпочато реалізацію програми «Адвокат майбутнього».

 

Путильське бюро правової допомоги

cnap  Законодавство часто змінюється, а людям, яким вперше доводиться вирішувати проблеми у певній сфері,  неможливо обійтися без фахової правової допомоги. З цією метою із 1 вересня цього року в Путилі працює відділ “Путильське бюро правової допомоги” Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  

Відбувся «круглий стіл» з адвокатами

advokaty  За ініціативи Вижницького місцевого центру 16 березня було проведено робочу зустріч з адвокатами, що надають безплатну вторинну правову допомогу.  

Відбувся семінар з питання надання правової допомоги учасникам АТО

centr ATO18  18 березня з ініціативи Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та в рамках співпраці з Вижницьким районним центром зайнятості, у приміщенні  районного центру зайнятості начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Колодченком Ю.Д. було проведено семінар на тему “Правова допомога учасникам АТО”  

Працівники Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзний прийом громадян

centr2016  15 березня у приміщенні  Іспаської сільської ради, працівниками Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в.о. директора  Сележаном Ю.І., та заступником начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Денис Л.Ю. проведено виїзний прийом громадян по наданню правової допомоги.