У закладах освіти Вижницького району пролунав останній дзвоник

У закладах освіти Вижницького району пролунав останній дзвоник — символ завершення навчального року, нових звершень та світлих сподівань.
З цієї нагоди у Вижницький опорний ліцей ім. Юрія Федьковича відбулося урочисте свято останнього дзвоника. Участь у заході взяли начальник Вижницької районної військової адміністрації Сергій Чеботар та т.в.о. Вижницького міського голови Тетяна Бельмега на запрошення директорки ліцею Оксана Сичова.
Свято об’єднало учнів, педагогів, батьків та гостей у щирій атмосфері вдячності, радості й хвилювання, адже для когось цей дзвоник став завершенням чергового навчального року, а для випускників — прощанням зі школою та початком нового життєвого етапу.
У своєму вітальному слові Чеботар Сергій привітав школярів із завершенням навчального року, подякував педагогам за самовіддану працю, мудрість і терпіння, а батькам — за підтримку дітей та виховання молодого покоління. Особливі слова підтримки пролунали на адресу випускників. Очільник району побажав їм впевненості у власних силах, наполегливості у досягненні цілей, мирного майбутнього та успішної реалізації усіх задумів.
Під час урочистостей відбулося вручення подяк, похвальних листів, грамот та відзнак учням за високі досягнення у навчанні, творчості, спорті та активну участь у житті ліцею.








