Вижницька районна військова адміністрація
Чернівецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У гірському селі Довгопілля Конятинської територіальної громади, діти грають на понад 30 музичних інструментах в інструментальному ансамблі "Зорі Карпат"

Дата: 23.10.2024 11:13
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

🇺🇦 Здавна карпатські гуцульські села славились своїм умінням не лише виживати у горах і смачно готувати, але й своїм унікальним мистецтвом: вишивкою, різьбленням по дереву, обробкою вовни та виготовленням теплого одягу для побуту. А їхні пісні та танці яскраво відрізняють та підкреслюють їх культуру, серед інших жителів Карпат й сусідніх країн.

🎻 У гірському селі Довгопілля Конятинської територіальної громади, діти грають на понад 30 музичних інструментах в інструментальному ансамблі "Зорі Карпат". На слух вчаться грі на цимбалах, сопілці, дримбі, а також піаніці, скрипці та інших народних інструментах. Керівниця ансамблю Альона Мицканюк навчає вихованців не просто грати, а відчувати музику, щоб мелодія линула з самої душі.

👉 Зокрема, гуцульщина — це унікальний регіон в українських Карпатах, відомий своєю багатою культурою та традиціями, колоритним одягом, які чудово збереглися до наших днів. Музичне мистецтво горян ж залишається одним із найцікавіших, заворожуючих аспектів тутешнього життя.

🏵🪈 Гуцульські мелодії та пісні створювалися протягом століть. До цієї творчої роботи доклали зусиль народні музиканти, композитори, любителі музики та простий народ. Коломийки, гру на трембіті та народні танці гуцулів можна й досі побачити на фестивалях, святах і весіллях, а нащадки продовжують берегти і популяризувати спадок своїх предків, що тягнеться ще з 16 століття.

☝️ Важливо зберегти унікальну гуцульську культуру, її автентичність, але так, щоб у світі зрозуміли її цінність і глибину традиції.

https://www.facebook.com/share/p/jexr6kPcYfkR7mio/



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь