У гірському селі Довгопілля Конятинської територіальної громади, діти грають на понад 30 музичних інструментах в інструментальному ансамблі "Зорі Карпат"
Здавна карпатські гуцульські села славились своїм умінням не лише виживати у горах і смачно готувати, але й своїм унікальним мистецтвом: вишивкою, різьбленням по дереву, обробкою вовни та виготовленням теплого одягу для побуту. А їхні пісні та танці яскраво відрізняють та підкреслюють їх культуру, серед інших жителів Карпат й сусідніх країн.
У гірському селі Довгопілля Конятинської територіальної громади, діти грають на понад 30 музичних інструментах в інструментальному ансамблі "Зорі Карпат". На слух вчаться грі на цимбалах, сопілці, дримбі, а також піаніці, скрипці та інших народних інструментах. Керівниця ансамблю Альона Мицканюк навчає вихованців не просто грати, а відчувати музику, щоб мелодія линула з самої душі.
Зокрема, гуцульщина — це унікальний регіон в українських Карпатах, відомий своєю багатою культурою та традиціями, колоритним одягом, які чудово збереглися до наших днів. Музичне мистецтво горян ж залишається одним із найцікавіших, заворожуючих аспектів тутешнього життя.
Гуцульські мелодії та пісні створювалися протягом століть. До цієї творчої роботи доклали зусиль народні музиканти, композитори, любителі музики та простий народ. Коломийки, гру на трембіті та народні танці гуцулів можна й досі побачити на фестивалях, святах і весіллях, а нащадки продовжують берегти і популяризувати спадок своїх предків, що тягнеться ще з 16 століття.
Важливо зберегти унікальну гуцульську культуру, її автентичність, але так, щоб у світі зрозуміли її цінність і глибину традиції.
https://www.facebook.com/share/p/jexr6kPcYfkR7mio/