Нарада щодо вжиття заходів з метою не допущення виникненню інфекційних і паразитарних хвороб на території району
З метою упередження виникнення інфекційних захворювань на території Вижницького району під головуванням начальника районної військової адміністрації Сергій Чеботар відбулася нарада щодо вжиття заходів з метою не допущення виникненню інфекційних і паразитарних хвороб на території району.
Участь в нараді взяли: начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Іван Стратійчук, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Марина Семирозум-Білак, в.о. начальника районної державної лікарні ветеринарної медицини Оксана Денис, директори агропродовольчих ринків та представники територіальних громад району.
Присутні розглянули низку питань, а саме:
про хід виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб за 2022 рік та презентація плану заходів на 2023 рік, виконання його станом на 1 червня;
про стан проведення ідентифікації та сільськогосподарських тварин на території району;
щодо реалізації риби та рибопродукції.
За результатами розгляду питань порядку денного учасниками наради прийнято відповідні рішення.
Сергій Чеботар наголосив, що тільки своєчасне виконання протиепізоотичних заходів, дозволить зберегти й забезпечити в майбутньому стабільну та контрольовану епізоотичну ситуацію.