У Вижницькому районі стартував ІІІ (районний) етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед юнаків, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського
"РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!"
Під таким гаслом у Вижницькому районі стартував ІІІ (районний) етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед юнаків, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Відкриття ліги розпочалося із хвилини мовчання та державного гімну України.
Начальник районної військової адміністрації Сергій Чеботар зазначив, що сьогоднішній турнір – це не просто спорт, не просто здоровий спосіб життя, це – командність, підтримка, повноцінне спілкування, фізичний розвиток. І в цілому це про дух свободи, який на сьогодні наші захисники виборюють для нас.
Переможцями стали:
Банилівський опорний ліцей ім.Івана Діяконюка Банилівської сільської ради.
ОЗ "Вашківецький ЗЗСО І-ІІІст." Вашківецької міської ради.
Мариничівський ліцей "Родина" Усть-Путильської сільської ради.
Подяками за участь відзначено:
Берегометський ліцей 1 Берегометської селищної ради
Нижньостанівецький ЗЗСО І-ІІІ ст. Брусницької сільської ради,
Міліївський опорний ліцей ім.Дмитра Загула, Вижницької міської ради,
Киселицький ліцей Путильської селищної ради.
Вдячні ДП "Ліси України" "Путильське лісове господарство" за підтримку.