Вижницька районна військова адміністрація
Чернівецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У місті Вижниця відбулася презентація роману-саги "На габах Черемошу" журналіста, громадського діяча та письменника Петра Кобевка

Дата: 06.12.2025 16:08
Кількість переглядів: 42

Фото без опису

📚 У місті Вижниця відбулася презентація роману-саги "На габах Черемошу" журналіста, громадського діяча та письменника Петра Кобевка.

🤝 Начальник районної військової адміністрації Сергій Чеботар взяв участь у заході, подякував пану Петру за його працю та внесок у збереження історичної пам’яті нашого краю. Підкреслив важливість таких творів, які через людські долі відкривають глибину й драматизм української історії.

📝 Твір охоплює чверть століття життя двох українських родин, долі яких переплелися з історією держави. Події роману розгортаються у 1938–1964 роках — від проголошення Карпатської України до періоду хрущовської відлиги. У книзі відображено зміну держав і епох — Чехословаччину, Угорщину, Польщу, Румунію, радянську владу та німецьку окупацію, які формували життя українців того часу. Один із героїв роману помирає у 1964 році, не доживши до незалежності, але його нащадки продовжують боротьбу — уже проти сучасних окупантів.

Переконаний, що роман стане важливою частиною культурної спадщини нашого краю й дороговказом для наступних поколінь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь